Масаж для дітей у KinderKlinik

Масаж може сприяти поліпшенню якості життя та загального стану здоров’я дитини.

Лікувальний масаж може проводитись з використанням різних методів, які різняться глибиною масажних рухів, швидкістю, напрямком та ритмом.

Масаж дитині можна проводити в будь-якому віці, але особливо корисний він у віці від 8 до 16 років, коли діти можуть відчувати стрибки росту.

Кістки дитини ростуть швидше, ніж м’язи. Стрибки росту можуть залишати м’язи в стані постійної напруги, це найбільш очевидно по квадрицепсах і литкових м’язах.

Масажна терапія напружених м’язів може призвести до зменшення напруги та болю.

Коли масаж може допомогти дітям?

— Масажна терапія може допомогти дітям впоратися зі стресами росту та фізичної активності.

— Масаж можна використовувати для лікування напружених м’язів. Напруженість у м’язах виникає внаслідок великих фізичних навантажень у підлітків.

Масажне лікування може посилити розширення судин. Розширення судин відбувається, коли гладкі м’язи, що оточують судини, розслабляються, дозволяючи судинам розширюватися. Судинорозширення можна спостерігати візуально через рожеве забарвлення шкіри. Це дозволяє знизити артеріальний тиск і посилити кровообіг.

— Масаж може підвищити температуру тканин. Підвищення температури досягається завдяки енергії тертя, що утворюється між руками спеціаліста та тілом дитини під час нанесення масажних рухів.

— Масаж може сприяти виведенню токсинів. Виведення токсинів призведе до зменшення болю у м`язах та поліпшення функціональних показників та здоров’я тканин.

— Масаж може підвищити еластичність тканин. Еластичність тканин відноситься до здатності тканин подовжуватися під навантаженням. Якщо тканина має низьку еластичність, ризик травмування підвищується. Масаж може підвищити еластичність тканин за рахунок посилення кровообігу.

Які переваги має масаж для дітей?

 • Зниження напруги.
 • Зменшення болю.
 • Підтримка здоровими м’язів.
 • Покращення імунної системи.
 • Покращення самопочуття.

Запишіться на прийом до спеціаліста по масажу для дітей в KinderKlinik через форму зворотного зв’язку на сайті або за вказаними телефонами:

0800 30 75 75

096390 75 75

044390 75 75

Звертайтеся до нас, і будьте здорові?

Узнавайте первыми о новой акции.

Подпишитесь на наши новости.

  decor
  Поделиться
  title_icon

  Другие Статьи

  РДВГ: что это и как определить?

  Главной причиной РДВГ является генетическая предрасположенность. Но есть определенные факторы, которые повышают вероятность развития расстройства.