Горбатюк Ольга Ігорівна: педіатриня і алергологиня дитяча KinderKlinik

Горбатюк Ольга Ігорівна

Записаться на прием Все статьи автора

Ми продовжуємо знайомити вас з професійною командою доказових лікарів KinderKlinik! І сьогодні ми розповідаємо про педіатриню і алергологиню дитячу Ольгу Горбатюк.

Ольга Ігорівна — висококваліфікована фахівчиня з багаторічним досвідом роботи у педіатрії. До неї можна звернутися з будь-яких питань здоров’я дитини, вона також спеціалізується на алергології і імунології. Лікарка є членом Міжнародної мережі університетів з молекулярної алергології та імунології (IN Uni MA & I).

Ольга Ігорівна бере участь в симпозіумах і конференціях, публікує статті в спеціалізованих виданнях. Постійно вивчає медичну літературу, в тому числі англомовну, що допомагає лікареві вдосконалюватися і дізнаватися про новітні дослідження в медицині.

Лікарка допоможе в будь-яких питаннях патронажу новонароджених, веде складні випадки в педіатрії та алергології, консультує з питань харчування і введення прикорму дітям першого року життя, проводить сублінгвальну імунотерапію (СЛІТ або АСИТ).

Ольга Ігорівна стверджує, що медицина повинна бути профілактичною: «Правильно розроблена профілактика дає прекрасні результати, а лікувати завжди складно».

Лікарка вважає свою професію креативною, оскільки до кожної дитини потрібен індивідуальний підхід, і це у Ольги Ігорівни прекрасно виходить, про що говорять посмішки дітей, які виходять з її кабінету і їх спокійні батьки.

Записатися на прийом до ольги Ігорівни можна у контакт-центрі за телефонами: 0 800 30 75 75, 044 390 75 75, 096 390 75 75.

Узнавайте первыми о новой акции.

Подпишитесь на наши новости.

  decor
  Записаться на прием
  Поделиться
  title_icon

  Другие Статті

  РДВГ: что это и как определить?

  Главной причиной РДВГ является генетическая предрасположенность. Но есть определенные факторы, которые повышают вероятность развития расстройства.