Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
ВООЗ та інші міжнародні медичні організації неодноразово доводили важливість проведення імунізації і спростовували існуючі в суспільстві страхи про те, що вакцинація може призводити до аутизму у дітей. А зараз вчені довели, що ризик аутизму у дітей не підвищує навіть вакцинація вагітних жінок!
Довідка
Перші сумніви в безпеці вакцинації з’явилися в 1998 році, коли маловідомий британський медик по імені Ендрю Уейкфілд опублікував шахрайську дослідницьку роботу. У ній доктор заявив, що стандартне щеплення від кору, краснухи і свинки (в Великобританії воне називається MMR) може викликати у дітей важкий розлад — аутизм. Статтю противника вакцинації опублікував авторитетний медичний журнал Lancet.
Надалі заяву Уейкфілда неодноразово було розвінчано, а також доведено, що результати його «наукової роботи» були сфабриковані. Стаття з журналу була відкликана, а ім’я псевдовченого дискредитоване.
Незважаючи на велику кількість наукових доказів, ідея про можливу шкоду вакцин породила стійке занепокоєння у деяких батьків, які вважають за краще не щепити своїх дітей.
Нове дослідження довело, що вакцинація вагітних жінок не підвищує ризик розвитку аутизму у ще ненароджених дітей. Йдеться про вакцину Tdap проти коклюшу, дифтерії та правця (наявний в Україні аналог — вакцина «Бустрикс»).
Дослідження проводив американський консорціум Kaiser Permanente, результати опубліковані в журналі Pediatrics.
Експерти вивчили дані понад 80 000 дітей, починаючи з 4-річного віку. Дослідження показало: у 569 дітей (або 1,5%), чиї матері пройшли вакцинацію, пізніше був діагностований аутизм — в порівнянні з 772 дітьми (1,8%), чиї матері вакциновані не були.
Провідний автор дослідження і науковий співробітник Kaiser Permanente Трейсі Безерра-Калки (Tracy Becerra-Culqui) заявив: «Ніякого зв’язку між вакциною Tdap, яку отримують під час вагітності, і аутизмом у дітей не виявлено».
Центри з контролю і профілактики захворювань США (Centers for Disease Control and Prevention) і Американський коледж акушерів і гінекологів (American College of Obstetricians and Gynecologists) рекомендують вагітним жінкам проходити імунізацію вакциною Tdap («Бустрикс») в третьому триместрі вагітності — це допомагає захистити немовлят від бактеріальних інфекційних захворювань, які можуть бути для них смертельними. Така вакцинація дає дітям захист протягом перших кількох місяців життя — коли вони ще не вакциновані і найбільш уразливі до хвороб.
І будьте здорові!
Читайте оригінальну статтю тут.
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.