Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Коли молоді батьки залишаються самі з новонародженим малюком, у них виникає багато питань: як і скільки він повинен спати, як часто буде їсти, на який подушці спати і багато інших.
Ми зібрали основні рекомендації для батьків, які допоможуть виростити здорову дитину і заодно відповісти на найпопулярніші питання.
Як часто годувати?
– На вимогу. Спочатку кожну годину, пізніше – кожні 3 години. У перші місяці не рекомендують робити проміжки між годуваннями більше 4-х годин.
Коли починати виходити на прогулянки?
– З перших днів життя. Малюкові потрібне свіже повітря і якщо погода дозволяє, то гуляти можна часто і довго. Одягати дитину треба по погоді – +1 шар одягу до вашого.
Коли купати?
– Хоч кожен день, починаючи з перших днів життя. Не потрібно кип’ятити воду і додавати трави. Температура води повинна бути 36-37 градусів.
Як організувати спальне місце?
– Дитина до року повинна спати на рівній поверхні, без подушки в попередньо провітреній кімнаті.
Якою має бути температура в кімнаті?
– Оптимально – 19-22 градуси при вологості 40-60%. Провітрюйте кімнату як можна частіше.
Яким повинен бути стул дитини?
– Занепокоєння у батьків повинні викликати тільки три варіанти стулу у малюка: з прожилками крові, темний, чорний і знебарвлений стул. Однієї норми частоти стулу немає – у когось – це після кожного годування, а у когось – раз на три дні. Встановити норму вашого малюка допоможе педіатр.
Ці прості поради допоможуть вам швидше освоїтися в своєму новому статусі і насолоджуватися батьківством!
Детальніше про все вам обов’язково розповість ваш педіатр. У KinderKlinik працюють доказові досвідчені педіатри, які завжди проявлять емпатію, вислухають всі ваші питання і переживання і дадуть сучасні рекомендації!
Будьте здорові!
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.