Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
У батьків виникає дуже багато запитань стосовно того, як, коли і як довго повинна спати дитина. Про головні факти щодо дитячого сну розповіла лікарка-педіатриня Світлана Сафтюк.
Не існує конкретної години, коли дитина повинна лягати спати. У кожного малюка свій час вкладання, і він залежить від режиму дня, фізичної і емоційної активності. Проте для кожної вікової групи існує певна норма, тобто кількість годин на добу, протягом яких дитина повинна спати.
Головна задача батьків – прислухатись до дитини і розуміти її режим. Є ще одне важливе зауваження – потрібно обмежити активність дитини перед сном особливо у такі вікові періоди, коли сон малюка неспокійний. Для цього прослідкуйте, щоб він не користувався гаджетами і не переглядав мультфільми за 2 години до сну. Натомість створіть якісь заняття, які будуть асоціюватися у дитини зі сном. Наприклад читайте казки, влаштовуйте прогулянки на свіжому повітрі або купання. Емоційного спокою потрібно дотримуватись і батькам, оскільки дитині передається ваш настрій.
Важливо вкладати малюка завжди в одне й те саме місце – його ліжечко, обмеживши при цьому гойдання та захитування. Треба прибрати з ліжка все зайве, аби його перебування там було безпечним.
Отже прислухайтеся до своєї дитини і нехай її сни будуть солодкими!
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.