Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
В сучасному світі відмовитись від гаджетів майже нереально, відповідно, виключити їх вплив на здоров’я теж дуже складно.
За статистикою, діти до 18 років проводять за гаджетами до 7-8 годин на день! І якщо їх тіло весь цей час знаходиться в неправильному положенні – наслідки можуть бути дуже серйозними.
Неправильне положення голови призводить до так званого синдрому текстової шиї. За його наявності у дитини з’являється біль у шиї, плечах і спині, можуть виникати розлади зору, травлення і з’являтися ознаки пародонтозу. Систематичне перевантаження м’язів шиї призводить до виникнення запалення, розвитку остеохондрозу, стискання корінців спинномозкових нервів, і, як наслідок, порушення роботи мозку, очей і внутрішніх органів.
Всього цього дуже легко уникнути, вчасно звернувшись до спеціаліста і дотримуючись певних правил під час роботи з гаджетами, про які розповів лікар-ортопед Юрій Величко:
Якщо вас турбує постава вашої дитини, її головні болі, або біль у спині чи плечах – обов’язково зверніться до ортопеда. Оглянувши вашу дитину спеціаліст зможе зрозуміти чи розвинулась якась патологія у малюка і надасть свої рекомендації, які допоможуть дитині зростати здоровою.
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.