Догляд за пупком немовляти: рекомендації від лікаря KinderKlinik

Догляд за малюком перших днів життя обов’язково включає гігієну пупка. У батьків виникає безліч питань: Чи потрібно самостійно знімати затиск — чи не заважає він малюкові? Чи варто слідувати порадам старшого покоління й обробляти пупок зеленкою, перекисом водню, спиртом? Як правильно одягати підгузник — чи повинен його пояс закривати пупок? Ми зібрали відповіді на найчастіші запитання та актуальні рекомендації по догляду за пупком в одній статті від фахівця KinderKlinik, педіатра Анни Даневської.

Коментар фахівця

Сучасні рекомендації по догляду за пупком немовляти дуже прості: • Обробляйте пуповину залишок звичайної кип’яченою водою. Він самостійно муміфікується і відокремиться найближчим часом. • Розміщуйте гумку підгузника нижче пупка. Вона не повинна здавлювати його. • Пупкова ранка може трохи підкровлювать — це абсолютно нормальний стан. У цьому випадку досить обробити її хлоргекседину. • Не використовуйте спиртовмісні антисептики й перекис водню. Вони ускладнюють природне загоєння пупкової ранки. Це важливо: Зверніться до педіатра, якщо ви помітили такі зміни: • пупкова ранка продовжує кровить • шкіра навколо пупка почервоніла • з ранки з’явилося жовто-зелені виділення з неприємним запахом

[ask pos=”left” width=”240″ id=”886″ button=”Записатись”]Потрібна консультація?[/ask] На закінчення

KinderKlinik піклується про вас: після виписки з пологового будинку запросіть додому нашого досвідченого педіатра для первинного патронажу. Спеціаліст проведе загальний огляд, виміряє рівень білірубіну (важливий момент для оцінки перебігу неонатальної жовтяниці), відповість на ваші питання і дасть рекомендації по догляду. Також нагадуємо, що протягом першого року життя за здоров’ям малюка повинні спостерігати не тільки педіатри, а й профільні фахівці: офтальмолог, ортопед, невролог і інші. Запишіться на прийом до фахівців через форму зворотного зв’язку на сайті або за вказаними телефонами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант кол-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний час. А в ситуації, коли дитина захворіла або його стан турбує вас — зверніться за допомогою до наших черговим фахівцям. Відділення KinderKlinik по вул. Деміївська 16 і вул. Вишгородська 45/2 оснащені власними лабораторіями, працюють без перерв і вихідних. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.

Дізнайтеся першими про нову акцію.

Підпишіться на наші новини.

    decor
    Поділитися
    title_icon

    Інші Педіатрія

    Проколювання вух у KinderKlinik

    Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.

    РДУГ: що це та як визначити?

    Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.