Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Іноді в перші дні після пологів можуть виникати травми або тріщини сосків. Часто в таких ситуаціях мамам кажуть, що причина в тому, що вони не готували груди й соски до грудного вигодовування. Але, на щастя, це не так. Насправді єдина підготовка до грудного вигодовування — бути обізнаною про важливість правильного прикладання до грудей, а також мати контакти доказового педіатра або консультанта з грудного вигодовування. Про особливості догляду за шкірою грудей і соски матері-годувальниці розповість фахівець KinderKlinik, педіатр Юлія Петручек.
Чому виникають травми соска
Найбільш частою причиною травм і тріщин соска є неправильне прикладання. Давайте ж розберемося з міфами, які пов’язані з попередженням та профілактикою появи тріщин.
Міфи по догляду за сосками
● розтирання, загартовування грудей під час вагітності допоможуть уникнути тріщин соска
● мити груди до і після кожного годування
● протирати перед годуванням спиртовими настоянками, зеленкою або іншими дезінфікуючими розчинами
● обов’язково змащувати соски після кожного годування кремами, вазеліном або мазями
Якщо виконувати всі ці поради, то єдине, що ми отримаємо — стомлену маму, яка тільки й робить, що миє і змащує груди.
Чому часте миття й обробка грудей дезінфікуючими засобами не тільки не корисні, а навіть можуть нашкодити?
Шкіра на молочній залозі досить ніжна і чутлива, тому часте використання мила може привести до сухості і роздратування соска і ареоли. Кожна жінка на поверхні шкіри має свій власний мікробіом, який є важливим для дитини, і його не варто порушувати частим миттям.
Як правильно доглядати за грудьми на період вигодовування?
• мити груди разом з усім тілом 1-2 рази на день під час прийму душу
• ореолу і сосок, які потрапляють в рот дитині змащувати власним грудним молоком або кремом на основі ланоліну (ніякі інші косметичні компоненти не є безпечними й не повинні потрапляти до дитини)
• після годувань за бажанням робити повітряні ванни для грудей
• носити зручну білизну власного розміру з натуральних тканин
• при використанні лактаційних вкладок часто і вчасно їх міняти, по можливості використовувати багаторазові з натуральних тканин
Яка найефективніша доглядова процедура? Найефективнішим доглядом за сосками є ефективне, правильне прикладання дитини до грудей. При болях, тріщинах, дискомфорті або інших ситуаціях, які турбують під час годування, слід звернутися до лікаря або консультанта з питань ГВ.
Ваш педіатр, Юлія Петручек
Можливості KinderKlinik Всі фахівці KinderKlinik виступають виключно на підтримку грудного вигодовування й обізнані в цьому питанні. Однак, отримати вичерпну інформацію щодо всіх аспектів грудного вигодовування ви можете у педіатра — Юлії Петручек. Доктор систематично підвищує рівень професійної компетенції й працює за найсучаснішими протоколами. На огляді лікар оцінить стан вашого малюка, уважно вислухає вас і дасть вичерпну рекомендацію по цікавлячих питаннях.
Також нагадуємо, що в KinderKlinik діють приємні спеціальні пропозиції:
• «Вакцинація — надійний захист»: захистіть свого малюка, пройшовши вакцинацію проти гемофільної палички, сезонного грипу та інших інфекцій. Також не пропустіть можливість до 30.11.20 скористатися спеціальною пропозицією: у всіх відділеннях KinderKlinik огляд педіатра і вакцинація АКДС (вакцина бельгійського виробництва) складуть всього 1150 грн.
• «Прийом педіатра за спеціальною вартістю»: у відділеннях KinderKlinik по вул. Вишгородська 45/2, з 16.00 до 20.00 і вул. Деміївська 16 з 8.00 до 12.00, вартість первинного прийому педіатра складе всього 300 гривень! *
Для запису на консультацію або вакцинацію залиште заявку через форму зворотнього зв’язку на сайті або зверніться за вказаними номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант колл-центру відповість на питання і запише до фахівця на зручний час. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.