Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Незначне підвищення температури тіла у дитини в межах 37-38 ° досить неоднозначний стан. Батьки по-різному реагують на такий симптом: хтось одразу ж починає давати жарознижуючі, інші вибирають вичікувальну тактику, треті звертаються за консультацією до фахівця (в KinderKlinik, наприклад, в будь-який час доби можна звернутися до чергового лікаря).
Яка ж тактика є вірною? Чи потрібно збивати субфебрильну температуру? Що робити, якщо температура продовжує рости й ніяк не збивається? Дізнайтеся від фахівця KinderKlinik, педіатра з клінічним стажем 28 років Діани Сажиної (веде прийом у відділенні по вул. Деміївська 16).
Підвищення температури тіла є захисною реакцією організму на інфекцію або ряд інших фізіологічних станів, наприклад на прорізування зубів. Швидкість підвищення і пікові показники на термометрі найчастіше прямо відображають інтенсивність запального процесу. Відстеживши динаміку розвитку стану, лікар складає тактику подальшого ведення пацієнта.
Зазначені значення на термометрі вказують на субфебрилітет — стан, при якому організм використовує підвищення температури для посилення обмінних процесів і активізації захисних реакцій в організмі. Субфебрилітет у дитини може супроводжувати як прорізування зубів, так і поступово розвиваючийся інфекційно-запальний процес (наприклад, при ГРВІ або інфекції сечовивідних шляхів).
Збивати таку температуру ні в якому разі не можна. Це природний захисний механізм і маркер перебігу захворювання для лікаря. Якщо субфебрилітет у дитини зберігається тривалий термін — необхідно звернутися до лікаря для розширеного обстеження. В ході діагностики лікар може виявити приховане вогнище інфекції, системне захворювання або ж варіант фізіологічної норми.
Для оцінки загального стану і пошуку можливого джерела запального процесу, лікар може призначити наступні інструментальні та лабораторні тести:
• Загальний аналіз крові й сечі
• Біохімічний аналіз крові
• Визначення рівня С-реактивного білка
• Ультразвукове дослідження органів сечовивідної системи
• Отоскопії (для виключення отиту та інших запальних процесів)
За результатами досліджень буде складена подальша тактика ведення пацієнта.
Якщо стан дитини погіршується, з’являються нові супутні симптоми, температура зростає і не збивається звичною дозою жарознижуючого — зверніться за допомогою до чергових фахівців KinderKlinik. У будь-який час доби, чергові лікарі в відділенні по вул. Вишгородська 45/2 оглянуть дитину, виконають необхідні дослідження (в відділенні працює цілодобова лабораторія) і складуть тактику подальшого ведення. При необхідності також може бути запропонована госпіталізація в комфортабельний дитячий стаціонар *, де дитина отримає допомогу в повному обсязі.
[ask pos=”left” width=”240″ id=”886″ button=”Записатись”]Потрібна консультація?[/ask]
Запишіться через форму зворотного зв’язку на сайті або ж за вказаними номерами:
0800 30 75 75
096 390 75 75
044 390 75 75
Консультант контакт-центру відповість на питання, запише до фахівця або обстеження на зручний час.
Також нагадуємо, що в будь-який час доби ви можете звернутися за допомогою до наших чергових фахівців і при необхідності пройти госпіталізацію в стаціонар.
Звертайтеся до нас, і будьте здорові.
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.