Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Настало довгоочікуване літо, а разом з ним почався сезон кишкових інфекцій. Контакти з безсимптомними носіями, вживання немитих фруктів і ягід, питті сирої води, недостатнє дотримання базових гігієнічних норм — всі ці фактори дають високі ризики зараження патогенними кишковими вірусами. В особливій небезпеці знаходяться діти молодшого віку: інтоксикація та зневоднення в їхньому випадку можуть спровокувати розвиток загрожуючих станів. З цієї статті ви дізнаєтеся, як розпізнати ворога, і ознайомитеся з коротким, але докладним посібником з надання допомоги малюкові від експерта KinderKlinik.
Вірусами-збудниками більшості кишкових інфекцій є кілька десятків різновидів вірусів. Але найбільш часто зустрічаються групи представлені ротавірусами, ентеровірусів (Коксакі, ECHO), астровірусом. Симптомами ГКІ вірусного походження можуть бути:
При виявленні одного або декількох симптомів — зверніться за консультацією до фахівця для дообстеження.
Для діагностики типу гострої кишкової інфекції та оцінки тяжкості стану дитини експерти проводять комплексну лабораторну діагностику. У перелік досліджень включені:
Про правила допомоги малюкам розповість експерт KinderKlinik, педіатр з клінічним стажем 14 років Шевельова Анна Євгенівна: «Кишкові інфекції (ГКІ) супроводжуються великою втратою рідини (діарея, блювота). В результаті, прогресуюче зневоднення та інтоксикація можуть спровокувати розвиток ацетонемічного стану (т. з. ацетон). Щоб уникнути цього стану, необхідно ретельно відслідковувати скільки рідини втратила дитина і своєчасно випоювати її. Для поповнення об’єму рідини можна використовувати прохолодну кип’ячену воду, солодкий неміцний чай, компот із сухофруктів, а також готові сольові суміші для випоювання. Якщо дитина зголодніла — дотримуйтеся спеціальної дієти BRAT. У неї входять банани (В), рис (R), запечені яблука або яблучне пюре (А), тости, сухий хліб (Т). При догляді за дитиною з ГКІ важливо дотримуватися правил гігієни — мити руки перед і після контакту, використовувати і ретельно дезінфікувати окремий посуд, рушники». Важливо відзначити, якщо стан дитини продовжує погіршуватися — не втрачайте часу і зверніться за допомогою до дитячого стаціонару KinderKlinik за адресою вул. Вишгородська 45/2. Цілодобово доступні фахівці з інтенсивної медицини виконають всі необхідні тести та стабілізують стан малюка в найкоротші терміни.
Про здоров’я малюків піклуються такі фахівці:
Для запису на прийом залиште заявку на сайті через форму зворотного зв’язку або зателефонуйте за вказаними номерами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Консультант контакт-центру відповість на питання і запише до фахівця. Звертайтеся до нас, і будьте здорові!
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.