Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Ось і настало довгоочікуване літо з довгим світловими днем, активними прогулянки, сонячними ваннами в водойм. Однак для нашої шкіри — літо один з найскладніших періодів. Агресивна дія ультрафіолету викликає фотодерматози (простіше кажучи, сонячні опіки), що в свою чергу провокує цілий каскад патологічних реакцій у всіх шарах шкіри. В цій статті дитячий дерматолог KinderKlinik Ніна Прищепа розповість про різні типи фотодерматозів і як вберегти ніжну шкіру дитини від агресивного впливу ультрафіолету.
Це група захворювань, при яких шкіра надмірно сприйнятлива до дії ультрафіолетового випромінювання. В основі фотодерматозів полягає явище фотосенсибілізації, яка виникає під дією особливих речовин. Вони можуть бути екзогенні (зовнішнього походження, наприклад, деякі препарати) і ендогенні (внутрішнього походження, наприклад, патологічні пігменти).
За перебігом можна виділити гострі (виникають негайно, швидко згасають) і хронічні (повільно розвиваються, тривалий час зберігаються) фотодерматози. До гострих форм відносяться:
До хронічних форм відносяться:
Лікування при різних станах призначає виключно лікар-дерматолог, в залежності від клінічної картини, віку та особливостей стану пацієнта.
Оскільки все фотодерматози обумовлені впливом ультрафіолетових променів певної довжини, обмеження інтенсивності їх дії дуже важливо для настання ремісії. Звичайно, повністю виключити вплив ультрафіолету неможливо, але розумні заходи безпеки завжди ефективні. При наявності хронічних фотодерматозів слід дотримуватися наступних заходів: • максимально обмежити перебування на сонці влітку • носить вільний одяг і головні убори • використовувати санскрін (сонцезахисні засоби) з мінімальним SPF 30 При фототоксичних і фотоаллергічних реакціях необхідно виключити контакт з речовиною препарату, реагентом), які є тригером. Навіть здоровим людям, які не страждають від фотодерматозів, слід систематично використовувати сонцезахисні засоби, а не сприймати сонячні ванни в активні години сонця (з 11.00 до 16.00), а також не проводить багато часу на відкритому сонці. При дотриманні цих заходів ризик отримати сонячний опік або фотоконтактний дерматит значно знижується. [ask pos=”left” width=”240″ id=”886″ button=”Записатись”]Маєте питання?[/ask]
Деякі діти можуть надбань гостро реагувати на прояви фотодерматозів появою температури, симптомів інтоксикації та зневоднення. При погіршенні стану дитини ви можете в будь-який момент звернутися за допомогою до цілодобового стаціонару KinderKlinik за адресою вул.Вишгородська 45/2. Наші фахівці готові допомогти вам у будь-який час. В інших випадках, якщо стан дитини стабільний, ви можете записатися на огляд дерматолога і дерматоскопія на зручний час. Залиште заявку через форму зворотного зв’язку на сайті або зверніться за телефонами 0800 30 75 75 096390 75 75 044390 75 75 Консультант кол-центру відповість на питання і запише до фахівця. Звертайтеся до нас, і будьте здорові.
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.