Гра в «ізоляцію» або як адаптуватися до нових умов в період карантину. Порада психолога №1

Крещенко (Єгорова) Ірина Олексіївна

Записаться на прием Все статьи автора

В період карантину всім нам доводиться нелегко, адже ми 24 години на добу вимушені знаходитись в замкнутому просторі, до того ж з усіма членами родини. З цим важко впоратися не лише дорослим, а й дітям. Як адаптуватися до нових умов в період карантину, аби всі члени родини, та й діти також, відчували найменший стрес — розповіла психологиня KinderKlinik Ірина Крещенко (Єгорова).

Порада № 1. Дотримуйтеся режиму дня

Під час карантину дуже важливо дотримуватися звичайного ритму життя. У вас, звичайно, може бути величезне бажання оголосити «День ліні» і цілий день просидіти в гаджетах або перед телевізором. Але різка зміна режиму дня — це додатковий стрес для дитини. До того ж потім доведеться повертатися до звичайного графіку. Дотримуватися на карантині вашого більш-менш стандартного розпорядку дня не складе особливих труднощів, а головне — збереже нерви та здоров’я вашої дитини.

Важливо написати на аркуші паперу або зробити ялинку зі стікерів з докладним розпорядком дня. Різним кольором виділяйте різноманітні види діяльності (наприклад, жовтий колір — час навчання і роботи батьків, зелений — ігри, а червоний — спільне проведення часу). До речі, це дуже допоможе дітям, які ще не вміють читати. Обговорюйте всією сім’єю ваші очікування з приводу наступного дня, режиму та спільного часу. Не забувайте про те, що кожен член сім’ї — це окрема особистість. І кожному потрібен час та місце для усамітнення і власних справ. Обговорюйте це при плануванні режиму дня. Намагайтеся не сперечатися, а домовлятися. Ви ж сім’я! [ask pos=”left” width=”240″ id=”886″ button=”Записатись”]Необхідна консультація психолога?[/ask] Слідкуйте за нашими оновленнями — далі Вас чекають наступні поради психолога KinderKlinik! А якщо у Вас залишилися до психолога запитання — Ви завжди можете приїхати до лікаря на прийом. Для Вашої зручності ми виїжджаємо додому! Також Ви можете отримати відповіді на свої запитання online! Звертайтеся! І будьте здорові!

Дізнайтеся першими про нову акцію.

Підпишіться на наші новини.

    decor
    Записатися на прийом
    Поділитися
    title_icon

    Інші Статті

    Проколювання вух у KinderKlinik

    Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.

    РДУГ: що це та як визначити?

    Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.