Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
«У моєї дитини останнім часом з’являються якісь незрозумілі висипання по всьому тілу, і все це після відвідування басейну» — такі скарги все частіше чують дерматологи і педіатри, коли до них на прийом приходять батьки зі своїм чадом, який страждає від висипу незрозумілого походження. Що це за висипання у дітей, які відвідують басейн? Які причини і що робити? Найчастіше висип, який з’являється після відвідування басейну — не що інше, як алергічна реакція на антисептик, який застосовують для знезараження води. Цей висип по-науковому називається контактним алергічним дерматитом. «Звідки?», – запитаєте Ви. Знезараження води — необхідний метод захисту від хвороботворних бактерій, які дуже люблять розмножуватися у вологому середовищі. Найпоширеніший антисептик для цієї мети — це, звичайно ж, хлорування. Щоб знизити ризик алергічних реакцій, в останні роки воду в громадських басейнах почали знезаражувати шляхом озонування або бромування. Але це складно виконати для великих резервуарів, і треба визнати, що навіть зараз, в 21-м столітті такими способами знезараження користуються далеко не завжди. Тому частіше за все вдаються до найбільш бюджетного і старого варіанту — хлорування. Більшості людей купання в хлорованій воді не завдає жодної шкоди, однак у алергіків відвідування басейну може викликати проблеми зі здоров’ям, зокрема, розвиток алергічного дерматиту.
Які прояви? Найчастіше алергія на хлор проявляється висипом на шкірі і свербінням — це легка форма алергічного дерматиту. Висипання можуть носити більш виражений характер, аж до екземи. Також може турбувати печіння в очах, свербіж та почервоніння, підвищена сльозотеча. Профілактика – якщо ви знаєте напевно, що у вашої дитини — алергія на хлор, постарайтеся звести до мінімуму контакт з цією речовиною – вибирайте для плавання лише перевірені громадські басейни.
Що робити? При появі симптомів, перерахованих вище, варто звернутися до дитячого лікаря-дерматолога та / або алерголога, які нададуть свої рекомендації і призначать відповідне лікування. Щоб перевірити, чи викликав таку реакцію хлор, або інший антисептик — зробіть алерготести. Дитячий дерматолог KinderKlinik Ніна Прищепа додала: «Батьки, якщо Ви не знаєте напевно, що у дитини алергія на хлор, але при цьому виявили на тілі малюка будь-які плями, сухість шкіри тіла та кінцівок, зверніться до дитячого дерматолога. Лікар надасть рекомендації по догляду за шкірою дитини з урахуванням відвідування басейну». І будьте здорові! Уточнити подробиці і записатися на прийом можна за телефонами: 0800 30 75 75 096 390 75 75 044 390 75 75 Читайте також: Діатез або атопія у дитини: в чому різниця? https://kinderklinik.learn-solve.com/uk/6950-2/
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.