Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Кожна мама бажає вберегти своє чадо від усіх неприємностей, в тому числі, від хвороб і травм. Але що поробиш, якщо наші діти — великі бешкетники, і так вже трапляється, що травмуються часто. Як захистити дітей від травм голови? У зв’язку з цим наводимо результати досліджень американських вчених, які виявилися доволі несподіваними. Адже більшість травм голови у дітей, особливо маленьких (до 10 років) — це побутові травми, отримані дітьми при падінні з ліжок, через нерівні/ багаторівневі підлоги, сходи. Сподіваємося, ця статистика допоможе вберегти ваших малюків від травм. Читайте і робіть висновки. Вчені проаналізували дані про черепно-мозкові травми серед дітей і підлітків, які проходили лікування в лікарнях США за період з 2010 по 2013 рік. Згідно зі звітом, опублікованим в журналі Brain Injury, більшість таких травм (72%) виявилися побутовими та пов’язані з різними конструкціями і перешкодами в будинках — там, де діти живуть і проводять більшу частину часу. Найчастіше, «винуватцями» дитячих травм виступають нерівні / багаторівневі підлоги і двоярусні ліжка. «Нерівна підлога і ліжка часто сприяють падінню і є основною причиною черепно-мозкових травм у дітей», — повідомила провідний автор дослідження Біна Алі, науковий співробітник Тихоокеанського інституту досліджень і оцінки в Калвертоні, штат Меріленд (США). Для дітей у віці до 1 року Чверть таких травм була викликана падінням з ліжок. Нерівна або багаторівнева підлога стала другою за значимістю причиною травм голови. Серед дітей у віці від 1 до 4 років Безліч травм голови пов’язані з падінням з ліжок, сходів і викликані нерівними підлогами. Як показали результати, двоярусні ліжка особливо небезпечні. Діти у віці від 5 до 9 років У цій віковій категорії дітей нерівні або багатоярусні підлоги, як і раніше, являються головною причиною травм голови, а друге місце в сумному рейтінгу посіли аварії на велосипедах. Діти старшого віку (10-18 років) Основна причина черепно-мозкових травм у дітей в цьому віці — це футбол. Баскетбол виявився другою за значимістю причиною в цій віковій групі. Діти також травмуються під час їзди на велосипедах. [ask pos=”left” width=”240″ id=”876″ button=”Записатися до лікаря”]Ваша дитина травмувалася?[/ask] За словами дослідників, допоможуть знизити ризики травм голови прості заходи, такі як:
Дитячий ортопед-травматолог, хірург KinderKlinik Андрій Шматко додав: «При травмах голови у дитини обов’язково потрібно звертатися до дитячого нейрохірурга, щоб оцінити стан малюка і виключити внутрішньочерепні ушкодження. Якщо травма голови трапилася у будинку або надворі і супроводжується кровотечею, прикладіть до рани стерильну серветку, що допоможе зупинити кровотечу і — терміново до лікаря. Складна травма голови, яка супроводжується втратою свідомості, вимагає негайного виклику «швидкої допомоги», або звернення до цілодобового нейрохірургічного травмпункту. Для подальшого спостереження травми голови у дитини і проведення перев’язок звертайтеся до дитячого хірурга і невролога KinderKlinik». Оригінальну статтю читайте тут. Про найпоширеніші дитячі травми влітку, а також про те, як надати першу допомогу потерпілій дитині читайте в статті ТОП-5 дитячих травм влітку.
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.