Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Ваша дитина активно повзає, намагається встати на ніжки і зовсім скоро почне ходити… Напевно, зараз вам не дають спокою питання: чи треба прискорювати цей процес? І як допомогти дитині ходити? Або все повинно статися само собою? Давайте розбиратися разом.
Як можна заохотити перші кроки дитини?
Малюкові потрібна опора. Якщо дитина може стояти, але боїться або не знає, що робити далі, їй потрібно навчитися управляти вагою свого тіла при ходьбі. Допоможіть дитині, поставивши на її шляху стійкі меблі, які він використає в якості опори (це може бути підставка для телевізора, журнальний столик або будь-які інші предмети, меблі повинні бути без ризику перекидання і гострих кутів). Також можете гуляти з малюком, тримаючи його за руки.
Залучіть увагу малюка іграшками. Це може мотивувати дитину зробити перші кроки. Розкладіть привабливі іграшки таким чином, щоб малюкові захотілося до них дотягнутися і зробити до них кілька кроків.
Які ще хитрощі допоможуть дитині ходити? Чи варто турбуватися, якщо малюк до запланованої дати ще не почав ходити? Читайте про це докладніше тут.
І будьте здорові!
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.