Проколювання вух у KinderKlinik
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
В аналізі сечі у дитини з’явився білок. Батьки стривожилися не на жарт. Дитина виглядає абсолютно здоровим, так і зовні ніяких змін в його поведінці немає, а тут такий результат! Про те, з чим пов’язана поява білка в сечі і що з цим робити, читайте в нашій статті.
Що це таке? Підвищений вміст білка в сечі по-іншому називається «протеїнурія». У нормі білка в сечі взагалі не повинно бути! Вірніше, він там є, але в дуже незначних кількостях. Підвищення рівня білка в сечі може свідчити як про серйозні порушення в дитячому організмі, так і про деякі нормальні фізіологічні стани. Нормальна кількість білка в сечі — 0,033 грама на літр.
Чому можуть підвищуватися показники білка в сечі? Причин може бути декілька: – деякі захворювання, наприклад, у дитини починається ГРВІ та у неї трохи підвищена температура. – будь-яка інфекція, яку дитина перенесла незадовго до проведення аналізу. – великі фізичні навантаження. – загальне переохолодження організму. – харчове отруєння. – туберкульоз. – лікарська інтоксикація, наприклад, при тривалому вживанні медикаментів. – порушення процесів кровотворення. [ask pos=”left” width=”240″ id=”886″ button=”Записатися до лікаря”]Хочете встановити точну причину підвищенного білка?[/ask] Щоб встановити точну причину підвищеного вмісту білка в сечі, потрібно показати дитину лікарю і пройти обстеження у педіатра, нефролога, уролога, гематолога. І взагалі, не треба впадати в паніку! Адже причина не завжди криється в патології. Наприклад, у новонароджених немовлят і дітей перших тижнів життя підвищений білок в сечі — взагалі варіант норми. Лікарі рекомендують не налягати на білкову їжу, вона теж може стати причиною підвищеної концентрації білка в сечі. Найчастіше після нормалізації раціону аналіз сечі у дитини приходить в норму.
Що робити при підвищеному вмісті білка в сечі у дитини? – в першу чергу покажіть дитину лікарю – потрібно нормалізувати харчування дитини (знизити вміст в раціоні білкової їжі) – перевірте дитину на наявність захворювань нирок та сечовидільної системи. При виявленні цих хвороб необхідно пролікувати їх. – якщо білок в сечі підвищився через інфекцію або ГРВІ — не варто переживати. Через деякий час після одужання дитини показники самостійно повернуться до норми. – знизьте фізичні навантаження для дитини. І будьте здорові!
Підпишіться на наші новини.
Проколювання вух – процедура, на яку дітки приходять із задоволенням, адже з кабінету вони вийдуть із гарними сережками у вушках.
Зригування – це явище, що присутнє у 80% діток і поступово проходить до одного року. Найбільш інтенсивно проявляється у віці до 3 місяців. Основні ...
Головною причиною РДУГ є генетична схильність. Але є певні фактори, що підвищують ймовірність розвитку розладу.